Igralec Pivovarne Laško Dragan Gajič (desno) je bil spet najboljši strelec tekme. Foto: RTV SLO

Prvi strelec tekme je bil Dragan Gajič z desetimi goli. Varovanci Fredija Radojkoviča so s tem osvojili drugo mesto v skupini C, v nadaljevanju pa bodo nasprotniki gostitelji turnirja Madžari ter Romuni in Izraelci.

Slovenci so povedli s 3:0, vendar so jih Argentinci ujeli. Do polčasa sta kapetan Gajič in Marko Bezjak spet poskrbela za visoko vodstvo petih golov (18:13). Ista razlika je bila tudi v 48. minuti, nato pa se je gavčem uspelo približati na 28:27. V 59. minuti je bilo še vse odprto (31:30), na koncu pa sta dvome o zmagovalcu razblinila Gajič in Uroš Rapotec.