Velenjčani se bodo poskušali tretjič v zgodovini kluba uvrstiti v polfinale. Foto: MMC RTV SLO
Gorenje čaka težko delo na Danskem

Tekma je bila odločena šele v zadnjem napadu, v katerega so Velenjčani šli po neuspeli akciji Silkeborga, na drugi strani pa je izredno lepo na črto podal Momir Rnić in krožnemu napadalcu Marku Oštirju ni bilo težko zadeti.

Danci so imeli večino tekme nekoliko več od igre, med drugim so sredi drugega polčasa vodili že s štirimi goli prednosti (18:14). Gostitelji so izenačili na 19:19, v 55. minuti pa spet zaostajali za dva gola (26:24), a še drugič izenačili in imeli napad za vodstvo, v katerem pa je zgrešil Marko Bezjak.