Miklavčič je bil s šestimi zadetki najučinkovitejši strelec Velenjčanov. Foto: MMC RTV SLO

Okrnjeni Velenjčani - zaradi viroze sta manjkala Manojlovič in Štefanič, zaradi poškodbe pa Šoštarič, Zaponšek in Borovnik - so se na začetku še mučili z gosti, po minuti odmora na zahtevo Branka Tamšeta pa prikazali povsem drugo igro ter prevzeli pobudo. V drugem polčasu so prednost še povečali in v 46. minuti je semafor kazal 22:17. Proti koncu tekme so gostom pošle moči in "ose" so v zadnjih minutah do vrha napolnile mrežo gostujočega vratarja.

Pivovarji so zanesljivo ugnali Slovan, že ob polčasu so vodili za šest golov. Ob lepi prednosti Pivovarjev je trener Miro Požun priložnost ponudil mladi postavi, ki se je izkazala.