Rok Golčar je prispeval en zadetek  za Velenjčane. Foto: RK Gorenje
Rok Golčar je prispeval en zadetek za Velenjčane. Foto: RK Gorenje
Maribor Branik
Mariborčani v drugem polčasu niso našli orožja za razpoložene Ormožane in izgubili s 24:29. Foto: Boštjan Selinšek
Samo Jug
Trener Samo Jug se je po petih porazih in dveh neodločenih izidih veselil prve zmage na klopi Krke. Novomeščani so bili z 31:30 boljši od Ribnice. Foto: MRK Krka

Gostitelji so pred 750 gledalci igrali brez Klemna Cehteta, ki je v četrtek doživel prometno nesrečo ter je čutil bolečine v vratu in hrbtenici. Kdaj se bo vrnil na igrišča, še ni znano.
Velenjčani so po enakovrednem začetku (5:5) stopnjevali ritem, k šestim zadetkom naskoka ob odmoru je veliko pripomogel vratar Emir Taletović, ki je v 30 minutah zbral enajst obramb, ubranil je tudi eno sedemmetrovko. V drugem polčasu je razlika le še naraščala, Taletović je ustavil še osem strelov.