Ekipa iz Prlekije je temelje za uvrstitev v drugi krog Evropskega pokala postavila pred tednom dni, ko je v domačem Hardeku zmagala z 32:26. Na povratni tekmi v predmestju Kaunasa je imela od prve do zadnje minute vajeti igre v svojih rokah in se po zmagi s 35:28 (18:14) tudi zasluženo prebila v naslednji krog.

Varovanci Saša Prapotnika so po izenačenem uvodu v 23. minuti povedli za pet golov (15:10), na polčasu pa je njihova prednost znašala štiri zadetke (18:14). V drugi polovici tekme so še povečali frekvenco svojih obratov in tekmece zasenčili v vseh prvinah igre. Največ so vodili za devet golov.

Pri Ormožanih je najučinkovitejši Tadej Sok z devetimi goli. Gašper Pungartnik je prispeval sedem, Filip Jerenec pa šest zadetkov. Vratar Aleš Zemljič je zbral enajst obramb.