Marko Dujmovič je za Prevent dosegel 11 zadetkov. Foto: RTV SLO
Miha Gorenšek
Miha Gorenšek je za Celjane dosegel pet zadetkov. Foto: RTV SLO
Koper tokrat brez težav v Trebnjem

Ježki so v gosteh po streljanju sedemmetrovk s 37:35 izločili državne prvake. Dolgo časa je kazalo na suvereno zmago Slovenjgrajčanov, saj so ti v 37. minuti vodili že z 20:10. Gostitelji so na krilih razpoloženega vratarja Ivana Gajiča ter Jureta Natka v šestih minutah naredili serijo 9:2 in se povsem približali.

Ježki zbrani pri sedemmetrovkah
Preobrat je v rednem delu končal Adnan Harmandić, ki je v zadnji minuti rednega dela izenačil na 28. Zmagovalca nista dala niti podaljška, pri loteriji pa so bili bolj zbrani ježki, saj so zapravili le eno sedemmetrovko, gostitelji pa tri.

Krka presenetila Slovana
Vodilno moštvo 1. B lige Krka je v svoji dvorani presenetilo Slovana, ki v elitni ligi še ne pozna poraza. V Novem mestu je bilo 26:25. Ljubljančani so imeli v zadnji minuti napad, s katerim bi lahko izsilili podaljšek, a je vratar Luka Kisovec ustavil strel Borisa Bečiroviča.