Zoran Jovičić je v zadnjih sekundah tekme ohranil mirno kri in premagal Gorazda Škofa. Foto: EPA
Remi na derbiju v Kopru

Prvi polčas je bil izjemno izenačen, saj si nobena ekipa ni prigrala prednosti več kot enega zadetka prednosti. Serijo so prekinili gostitelji, ki so po 11:11 zadeli trikrat zapored in povedli s 14:11. Ob polčasu je bila razlika dva zadetka (15:13).

Državni prvaki so se na začetku drugega polčasa hitro pobrali in kmalu povedli z 18:20. Ob koncu tekme sta bili ekipi spet poravnani. V zadnji minuti je najprej Miha Gorenšek popeljal pivovarje v vodstvo 25:26. Gostitelji so napadli in po prekršku nad Draškom Mravljevićem izsilili sedemmetrovko. Pet sekund pred koncem tekme je mirne živce ohranil Zoran Jovičić in postavil izid tekme.