Matjaž Tominec je lahko še kako zadovoljen s prednostjo pred povratno tekmo. Foto: RTV SLO
Cimos z lepo prednostjo v Brago

Pred 2.000 gledalci so varovanci Matjaža Tominca v zaključku tekme naredili veliko razliko, ki bo predstavljala še velik adut na povratni tekmi. Polčas se je končal s 16:14. Pri gostiteljih sta blestela Duško Mrvaljević z 12 in Damir Doborac z devetimi goli. Povratna tekma bo na sporedu v nedeljo, 25. 11., ob 17.30.

Precej težje delo čaka Gold Club, ki je na gostovanju pri španskemu Aragonu klonil z 28:34. Gostitelji so imeli ob polčasu tri gole prednosti (17:14), v nadaljevanju pa povedli z 22:16. Po nekaj zapravljenih gostujočih strelih so Španci, za katere je uspešno branil tudi Beno Lapajne, imeli že prednost osmih golov (30:22), ki so jo Hrpeljci le nekoliko ublažili. Povratna tekma bo na sporedu v soboto ob 19.00.