Slavko Ivezič je lahko zelo zadovoljen z igrami svojih izbrancev v Sarajevu. Foto: MMC RTV SLO

Za Slovence sta največ golov dosegla Nejc Cehte in Mario Šoštarič, prvi je bil natančen šestkrat, drugi pa petkrat.

Že v 6. minuti so izbranci Slavka Ivezića povedli že s 5:0. Dvakrat je zadel Cehte, enkrat pa Gašper Hrastnik, Blaž Blagotinšek in Šoštarič. V zadnjih petih minutah polčasa so Slovenci zadeli štirikrat zapored in na odmor odšli z devetimi goli prednosti (18:9). V drugem polčasu so Korejci znižali na 19:14 v 36. minuti, a so Slovenci takoj odgovorili. Blaž Blagotinšek je zadel trikrat in v 47. minuti je bilo že 27:15.

V zadnjem krogu predtekmovanja jo po dnevu odmora v soboto čaka še Kongo, tekma pa ne bo odločala o ničemer. Kongo do zdaj nima niti ene zmage.