Ivica Obrvan je bil eden vročih kandidatov za novega trenerja Celjanov, tokrat pa jim je s svojimi varovanci nazorno pokazal, kaj zamujajo. Foto: MMC RTVSLO
Gorenje nedigralo Celjane

Velenjčani, ki ostajajo pri enem prvenstvenem porazu, so z dinamično in agresivno igro v 24. minuti po delnem nizu 5:0 prišli do vodstva s kar sedmimi zadetki prednosti. S sedmih metrov je svoj tretji gol dosegel Ivan Čupić. Nezanemarljivih ni bilo niti devet obramb vratarja "os" Matevža Skoka v prvem polčasu.

Boštjan Kavaš je takoj po odmoru zadel za 19:11, gostje pa se seveda niso predali. Po dveh zaporednih golih Alema Toskića z igralcem manj je v 40. minuti sledilo znižanje na 21:16. Česa več moštvo Toneta Tislja ni zmoglo. Razpoloženi Čupić je v 47. minuti ob pomoči vratarja Aljoše Rezarja zadel za 26:17.