Edi Kokšarov je tik pred koncem tekme staknil  poškodbo, ki pa naj ne bi bila hujše narave. Foto: RTV SLO
Edi Kokšarov je tik pred koncem tekme staknil poškodbo, ki pa naj ne bi bila hujše narave. Foto: RTV SLO

Pivovarji so namreč "le" z 31:30 premagali Gold Club, potem ko je sedemmetrovko že po izteku časa zadel Srdjan Trivundža. Primorci, pri katerih je z 10 goli blestel Lelić, so v prvem polčasu vodili že za 5 golov (14:19), nato pa so jih Celjani le ujeli.

Na drugi tekmi je Gorenje ugnalo Cimos z 28:25. Koprčani so vodili vse do 40. minute, ko so Velenjčani najprej izenačili na 18:18, nato pa z golom Marka Oštirja tudi povedli in tekmo mirno pripeljali do konca. Drago Vuković je zabil 8 golov.