Momir Rnić je na štirih tekmah dosegel 28 golov in bil razglašen za najboljšega strelca turnirja. Foto: CPL
Vid Kavtičnik
Vid Kavtičnik ustavlja Uroša Zormana. Kavtičnik je šestkrat zatresel celjsko mrežo. Foto: CPL

Po izenačenem 1. polčasu (15:15) so Celjani v 39. minuti zaostajali že z 22:16, a so se nato približali le na - 2 (28:30). Popolnega preobrata jim vendarle ni uspelo napraviti, tako da se je Montpellier še drugič v tednu dni (Strasbourg) veselil zmage nad Celjani, pri katerih je Momir Rnić dosegel kar 10 golov. Po štirikrat so zadeli Uroš Zorman, Renato Vugrinec in Luka Žvižej.

Varovanci Zvonimirja Serdarušića so v Doboju odigrali 4 tekme. Premagali so Slogo (41:25), Kolubaro (34:26), izgubili pa s Ciudad Realom (30:27) in Montpellierjem.

"Pokazali smo viden napredek v naši igri, čeprav nas čaka še kar nekaj dela. Do slovenskega superpokala nas loči še teden dni in prepričan sem, da bodo že v Mariboru ljubitelji rokometa lahko videli našo pravo sliko," je turnir ocenil kapetan pivovarjev Uroš Zorman.

V finalu turnirja je Ciudad Real z 39:25 premagal Čehovske medvede.