Igralec Kiela Vid Kavtičnik je bil poleg Sergeja Rutenke prvi strelec tekme. Foto: RTV SLO

Slovenci so vodili s 15:10, nato pa do odmora dobili pet golov zapored. Tudi v drugem polčasu so najslabše odigrali zadnje minute, tako da Srbiji in Črni gori, za katero je Žikica Milosavljević dosegel šest golov, ni bilo težko zmagati.

Sergej Rutenka in Vid Kavtičnik sta bila s po sedmimi goli najboljša strelca Slovenije

"Težko je igrati brez pravega treninga proti reprezentanci, ki je nastopila v popolni postavi. V napadu smo izgubili preveč žog in bili na trenutke nezbrani," je dejal pomočnik selektorja Marko Šibila.

SČG - SLOVENIJA 33:30 (15:15)
Milosavljevič 6; Rutenka in Kavtičnik po 7, Pajovič 4, Žvižej in Zorman po 3, Brumen 2, Oštir, Gajič, Jovičič in Lubej po 1.