Gostje so povedli z 2:1, nato pa so vajeti igre prevzeli evropski klubski prvaki, ki so na polčas odšli s prednostjo štirih zadetkov (17:13). Pri gostiteljih je bil strelsko najbolj razpoložen Sergej Rutenka, ki je dosegel 10 zadetkov.

Presenečenje v Ormožu
Rokometaši Jeruzalema so v domači dvorani presenetljivo Gorenju odščipnilo točko. Velenjčani so sicer začeli bolje in povedli s tremi zadetki razlike. Domači so do polčasa izid izenačili (14:14). V nadaljevanju je bila tekma izenačena vse do konca tekme. Evroligaši so izenačili na 26 vsega 35 sekund pred koncem tekme. Domači so imeli zadnji napad in tudi zadeli, a je sodnik zadetek zaradi tehnične napake razveljavil.

V Kopru je domači Cimos povozil Prule 67 kar s 13 goli razlike (38:25).