Ob koncu tekme je bilo na tribunah nekaj vroče krvi. Foto: MMC RTV SLO
Boštjan Kavaš
Boštjan Kavaš je bil s 7 zadetki prvi strelec tekme. Foto: RTV SLO
Rokometni Velenje - Koper minil burno

Prvi polčas je bil izjemno izenačen, gostitelji so ves čas vodili, a so si nabrali največ dva zadetka prednosti (6:4, 10:8). Koprčani so v predzadnji minuti sploh prvič povedli (12:13), a je Rok Golčar le nekaj sekund pred sireno poskrbel za izid polčasa (13:13).

Koprčani v zadnjih minutah deležni veliko izključitev
V drugem polčasu je bila situacija podobna. Ose so si v 35. minuti prvič priigrale tri gole naskoka (17:14). Ko je Boštjan Kavaš slabi dve minuti pred koncem s svojim sedmim zadetkom zadel za 27:24, se je zdelo, da je derbi odločen.

Koprčani so dvakrat še zabili, a ostali brez izenačujočega gola, ki bi jim na lestvici ohranil dve točki naskoka. Koper je imel v zadnjih minutah veliko izključenih igralcev. Ob koncu se je na tribunah zgodil manjši incident, kjer je bil vpleten tudi Ivica Obrvan, ki zaradi kazni ni smel voditi svoje ekipe.

V zadnjem krogu derbi v Kopru
Boj za naslov, iz katerega so Celjani z novim porazom dokončno izpadli, tako ostaja napet. Prav v zadnjem krogu se bosta v Kopru pomerila današnja tekmeca ...