Rokometaši ormoškega Jeruzalema so v 15. krogu lige Telekom Slovenije izgubili s trebanjskim Trimom z 29:30.
V zanimivem srečanju pred polno dvorano, so v prvem polčasu prevladovali gostujoči rokometaši, ki so na odmor odšli s štirimi zadetki prednosti (13:17).

V drugem polčasu so odlično igro prikazali Ormožani in prišli do vodstva (28:26). Na koncu so domači rokometaši popustili in gostujoči kapetan Gradišek je deset sekund pred koncem srečanja z zadetkom Trimo pripeljal do zaslužene zmage.

Rudar je doma izgubil z Adrio Krko (28:33), še petnajsti porat so doživeli Prulčani, ki so doma morali priznati premoč Gold Clubu (32:39).

Cimos Koper je že v sredo presenetil Gorenje Velenje (27:25), Celjani pa so brez težav odpravili Sviš z 42:29.