Državni prvaki so pred 2.000 gledalci že v deseti minuti povedli 7:1. Gostujoči trener Bojan Čotar je bil prisiljen vzeti minuto odmora, a slika na igrišču se ni spremenila. V domačih vratih je Perić do polčasa ubranil 16 strelov, v drugem delu pa je priložnost dobil mladi Gregor Lorger. V prvih 30 minutah je bil v gostujoči vrsti razpoložen le Vedran Zrnić, ki je dosegel šest od skupno devetih prulskih golov.

V nadaljevanju je dal domači strateg Miro Požun priložnost vsem igralcem, med strelce pa so se vpisali vsi razen Nenada Bilbije in obeh vratarjev. Celjani vodijo s 27 točkami, Gorenje, Prule in Prevent pa imajo po 21 točk.

14. krog:
CELJE P. LAŠKO - PRULE 67 31:23 (17:9)
Kokšarev 7, Gorenšek in Zorman po 5, Oštir in Brumen po 3, Vugrinec in Milosavljevič po 2, Rutenka, Bajram, Kozlina in Natek po 1; Zrnič 8, Svetič in Backovič po 4, Cvijič in Štrbac po 2, Hribar, Nuhanovič in Kastelic po 1 gol.

GORENJE - INLES RIBNICA 33:24 (17:13)