V najzanimivejši tekmi 11. kroga moškega rokometnega DP-ja je Jeruzalem Ormož premagal Gold Club s 26.25.
V zelo izenačenem srečanju so večji del tekme vodili gosti, vendar so gostitelji stopili na plin v zadnjih petih minutah ter povedli s 25:23. Gostje iz Primorske se niso vdali in so izenačili na 25. Za domače je bil v predzadnjem napadu uspešen Koražija, ki je bil z devetimi zadetki tudi najboljši strelec na srečanju. V zadnjem napadu pa gostom ni uspelo zadeti in tako so Štajersko zapustili praznih rok.

V prestolnici Rudar do novih točk
Rokometaši Prul 67 so se v preostali tekmi 11. kroga favoriziranim Trboveljčanom upirali le v 1. polčasu, ki so ga gostje dobili z 18:15, v nadaljevanju pa so Zasavci prevzeli vajeti igre v svoje roke in brez večjega naprezanja zadali državnim prvakom iz leta 2002 nov poraz. Končni izid je bil 31:24 za rudarje.