Tokrat so se morali Slovenci za zmago precej bolj potruditi. V prvem polčasu je bilo vse do 20. minute izenačeno, nato pa so si gostje priigrali tri gole prednosti.

V drugem polčasu je makedonska prednost v 35. minuti narasla na 17:13, nato pa so se slovenski rokometaši vendarle zbrali in prek razpoloženega Vida Kavtičnika v 44. minuti izenačili, v končnici tekme pa si priigrali tudi zmago s šestimi goli prednosti.

Slovenija: Podprečan, Kozlina 4, Backovič, Kastelic 2 (1), Kavtičnik 7, Bedekovič, Sovič 4, Pungartnik 5, Pajovič 3, Ficko 1, Zorman 2, Lubej 1, Oštir, Pušnik.

Makedonija: Misevski, Temeljkov, Zarkov 3, Mojtovski 1, Makalovski, Alusevski, Lazarov 10 (2), Atanasovski 3, Jovanoski 3, Stoilov 1, Hodik, Majnov, Jovič 2, Dimovski.

Sedemmetrovke: Slovenija 2 (1), Makedonija 5 (2).

Izključitve: Slovenija 12, Makedonija 6 minut.