Ose so bile večji del prvega dela v podrejenem položaju, največji primanjkljaj pa so si priigrale v 24. minuti, ko so zaostale za tri gole (7:10). Izbranci domačega trenerja Zorana Jovičića so v končnici prvega polčasa vendarle strnili svoje vrste in se na veliki odmor podali z golom zaostanka (10:11), v drugem pa zaigrali veliko bolje.

Verdinek v 36. minuti zadel za prvo vodstvo
V 36. minuti je Matic Verdinek poskrbel za prvo vodstvo na tekmi (13:12), v nadaljevanju pa so bili Velenjčani vse bolj drzni in udarni. V 42. minuti so povedli za tri gole (16:13), njihovega naleta pa ni zaustavila niti minuta odmora skopske ekipe, tako da so v 46. minuti povedli za šest golov (19:13). Velenjčani so se nato malce sprostili in tekmecem dovolili, da so se približali na štiri gole (15:19), v prelomnih trenutkih dvoboja pa vendarle zaigrali zrelo in slavili za pet golov.

Sedem golov Aleksa Kavčiča, šest Verdinka
V domači ekipi je bil najbolj učinkovit Aleks Kavčič, ki je dosegel sedem golov, enega manj je prispeval Matic Verdinek.