Gorenje (na sliki Niko Medved) je pod vodstvom Boruta Plaskana drugič zapored zmagalo v Ligi Seha. Foto: www.alesfevzer.com
"Ose" s Plaskanom; Vujović o klubu ne razmšlja

Velenjčani so odlično začeli tekmo, saj so na krilih vratarja Roka Zaponška, ki je na koncu zbral 14 obramb, povedli z 9:3. Ob polčasu je semafor kazal 12:7.

Gorenje je takoj na začetku drugega dela povečalo prednost na 14:7. V 36. minuti so Makedonci prišli na pet golov zaostanka, vendar so rokometaši iz Šaleške doline odgovorili z dvema goloma in vnovično prednostjo sedmih golov. V 47. minuti je bilo prvič na tekmi +9 in vse bolj je postajalo jasno, da bosta dve točki ostali v Velenju.

Matjaž Brumen je bil s šestimi goli najboljši strelec tekme.