Trimo je v državnem prvenstvu v štirih krogih enkrat zmagal in trikrat izgubil. Foto: Boštjan Selinšek
Trimo v pokalu izločil Maribor

Mariborčani, ki so v DP-ju na štirih tekmah štirikrat zmagali, so že na začetku tekme zaostali z 0:3, v 18. minuti pa s 6:11. Pol minute pred koncem prvega polčasa je bilo 12:19. V nadaljevanju so gostitelji zaigrali bolje in se v 46. minuti trebanjskim rokometašem približali na 20:21. Kazalo je že na preobrat Branika, toda gostje so takoj zatem znova ušli na +3, prednost pa so v živčni končnici tekme uspeli zadržati.
Gorenje, ki v državnem prvenstvu prav tako še ni oddalo točke, je slavilo pri sosedih v Slovenj Gradcu z 21:32. Ob polčasu je bilo 12:12. Dvorana se je napolnila do zadnjega kotička in vzdušje je spominjalo na čase, ko je Prevent mešal štrene pri vrhu slovenske lige.