Renato Vugrinec je bil s 6 goli drugi strelec pivovarjev. Foto: MMC RTV SLO
Cimos ni uspel streti Celjanov

Koprčani niso mogli računati na poškodovanega Deana Bombača in kaznovanega Davida Špilerja, medtem ko je pri gostih manjkal le Miladin Kozlina. Cimos je v 2. polovici 1. polčasa povedel s +5, na polčas pa odšel s +4 (19:15). Pri Celjanih je v 27. minuti zaradi nešportnega obnašanja po prekršku Nejca Poklarja pordel Dragan Gajič.

Cimos je vodil večji del 2. dela, 5 minut pred koncem s 30:28. Toda Celjanom je prek Aleša Pajoviča in Alema Toskića uspelo izenačiti. Za novo vodstvo Koprčanov je tri minute pred koncem poskrbel Balasz Laluska, nato pa so se vrstili zapravljeni napadi na obeh straneh. Celjanom je dobrih 10 sekund pred zadnjo sireno le uspelo izenačiti, potem ko je Renato Vugrinec prodrl na sedemmetrsko črto in premagal Darka Stanića.

Gorenje je na krilih Momirja Rnića, ki je zabil 11 golov, dokaj gladko odpravilo Slovana.