Ivan Čupić se je od Gorenja poslovil z 8 goli. V naslednji sezoni bo igral za Rhein Neckar Löwen. Foto: www.rk-gorenje.com
Celjani znova na vrhu
Prestižni derbi Velenjčanom

Celjani so namreč že krog pred koncem 17. postali državni prvaki. Domači so začeli silovito, v 10. minuti vodili z 8:3, in polčas dobili za 5 (16:11). Velenjčani so se po odmoru vrnili v igro, v 42. minuti pa prvič na tekmi povedli (23:22). Sledila je tesna končnica, v kateri so več želje in moči pokazali gostje, pri katerih je bil z 8 goli najučinkovitejši Ivan Čupić. Prav toliko jih je za domače dosegel Edvard Kokšarov.

Poraz prav gotovo ni pokvaril "veselice" pred dvorano, kjer bodo pivovarji skupaj z navijači proslavili vrnitev naslova v Zlatorog.

V naslednji sezoni bodo Celjani igrali v Ligi prvakov, Gorenje v Pokalu EHF, Klima Petek v Pokalu pokalnih zmagovalcev in Slovan ter Cimos v Pokalu Challenge.