
Skupina, ki jo vodi karizmatični mehiško-ameriški glasbenik Tito Larriva, bo občinstvo popeljala skozi svojo bogato glasbeno zgodovino, hkrati pa predstavila svež material s prihajajočega albuma Brincamos.
Po lani uspešno izvedenem prvem delu evropske turneje se tako zasedba spet vrača na evropske odre. Med 33 mesti na turneji bodo tokrat obiskali tudi Slovenijo, po štirinajstih letih jih bomo spet videli in slišali na odru Cvetličarne. Kot posebni gostje bodo nastopili reška skupina Boris & The Batts, v kateri so nekdanji člani skupin Laufer in En Face, na koncertu pa bodo predstavili svoj prvi album, ki je ravno izšel, z naslovom Not In The Mood.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje