Ljudje so namreč prepričani, da ima 27-letnik Chandre Oraon iz revne vasice Banarhat, 400 milj oddaljene od Kalkute, božje sposobnosti, saj v nekaj trenutkih spleza na vrh drevesa, kot po tekočem traku je banane, pa še rep ima, za katerega so ljudje prepričani, da ima zdravilne lastnosti.
Hindujci boga hanumana izjemno častijo, saj je zanje simbol moči, vztrajnosti in vdanosti.
Verniki zato po več ur čakajo na srečanje s Chandro, saj si želijo dotakniti njegov skoraj 30 centimetrov dolg izrastek, saj verjamejo, da ima zdravilne sposobnosti.
Krajevni zdravnik pa množico prepričuje: "Res je, moški je izjemno spreten pri plezanju na drevesa in resnično se obnaša kot opica, tudi vegetarijanec je. Pri njegovem izrastku, ki je v večini prekrit z dlakami, pa gre za zelo redko prirojeno telesno posebnost."
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje