Manekenka, ki je igralca lani obtožila, da jo zalezuje, je med igralčevim nastopom v oddaji Tonight zapustila svoj sedež med občinstvom in se mu hotela približati.
V sodnih dokumentih, ki jih je igralec vložil na sodišču v Los Angelesu, je med drugim zapisal, da Bradfordova "pomeni neposrednjo grožnjo mojemu blagru in blagru moje družine".
Na premieri najnovejšega filma Miami Vice je živčni Farrell novinarjem povedal, da je bilo srečanje z Bradfordovo "čudaško ... Bilo je zelo vreščeče. Pojma nima, kaj se je zgodilo".
Collin naj bi varnostnikom v studiu pomagal Bradfordovo pospremiti ven in okoli ramen svojega nekdanjega dekleta položil roko. Član občinstva je povedal, da je slišal Bradfordovo reči, da se bosta srečala naslednji dan na sodišču. Igralec je nato domnevno odvrnil: "Srce, draga, že zdavnaj sem te pozabil."
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje