Igrali smo dobro, pripravili smo si veliko priložnosti. Predvsem v drugem polčasu smo držali visok ritem.

Vratar Udineseja Samir Handanović po torkovi tekmi v "play-offu" za Ligo prvakov proti Arsenalu, na kateri je v 91. minuti ubranil izjemno priložnost Theu Walcottu, ki bi lahko povišal na 2:0.

Mimogrede: trenerju "topničarjev" Arsenu Wengerju, ki je moral odslužiti kazen zaradi protestov ob lanskem porazu v osmini finala proti Barceloni in si je tekmo ogledal s tribune, grozi nova kazen. S pomočnikom Patom Riceom je namreč komuniciral prek telefona s pomočjo trenerja prve ekipe Borom Primorcem. Fotografi so trenerja iz Mostarja ujeli celo, kako je s tribune odšel h klopi. Evropska nogometna zveza je zaradi tega posredovala že ob polčasu in akterje opozorila, naj tega ne počnejo več.