St Louis (Tampa), ki je bil pred kratkim imenovan v prvo postavo tekme All Stars, je že v prvi tretjini dosegel hat-trick proti Carolini. Dobre predstave v domači dvorani nadaljuje Nashville, ki že deset tekeme doma ni okusil poraza.

Tekme 15. januarja:
NY RANGERS - NEW JERSEY 3:3
Na zadnjih 36 medsebojnih srečanjih so Rangersi slavili le enkrat. Bližje zmagi so bili tudi tokrat Devilsi, a je Barnaby izenačil 2 minuti pred koncem.

BUFFALO - BOSTON 0:1
Edini gol na tekmi je dosegel Samsonov v drugi tretjini. Potvin (Boston) 28 obramb za 31. shutout v karieri.

TAMPA BAY - CAROLINA 5:4
St Louis (Tampa) je trikrat zadel v prvi tretjini. To je njegov drugi hat-trick v karieri, obakrat proti Carolini.

OTTAWA - NY ISLANDERS 4:4
Senatorji so v zadnji četrtini nadoknadili zaostanek 4:2. Z igralcem več sta bila uspešna Chara in White.

ST. LOUIS - COLUMBUS 5:3
Najboljši igralec na tekmi je bil Boguniecki (St. Louis), ki je zadel dvakrat.

NASHVILLE - PHOENIX 4:3
Tekmo je odločil Hartnell 47 sekund pred zadnjim zvokom sirene.

EDMONTON - ANAHEIM 1:0
Za drugo zaporedno zmago Oilersov na domačem ledu je v prvi tretjini zadel Hemsky. Salo (Edmonton) 28 obramb, je drugič na zadnjih štirih tekmah ostal nepremagan.

COLORADO - DALLAS 4:1
Strelci: Forsberg 2, Hinote in Larsen; Nikolišin.

SAN JOSE - VANCOUVER 3:1