Jeseničani so razveselili domače navijače. Foto: Drago Cvetanović

Železarji so poskrbeli za preobrat, saj so po 21 minutah zaostajali že z 0:2. Z zadetkoma Andreja Židana in Damirja Ejupa so izenačili do 35. minute, 13 sekund pred drugim odmorom pa je nato številčno prednost izkoristil Sašo Rajsar. V zadnji tretjini ni bilo več zadetkov, tako da je zmaga ostala v Podmežakli.

V Celju so domači hokejisti gostili Bregenzerwald in ostali praznih rok. Gostje, ki so na koncu slavili z 2:0, so zmago dosegli šele v zadnjem delu, zadeli pa v kratkem razmiku med 48. in 52. minuto.

Poraz, pri katerem so ostali brez doseženega gola, so doživeli tudi Založani. Playboy Slavija je gostovala pri ekipi iz smučarskega Kitzbühela in izgubila z 0:6.