Niz neporaženosti so nadaljevali Philadelphia Flyersi in New Jersey Devilsi.

DETROIT - EDMONTON 7:1
Med strelci je bil tudi Yzerman, ki je v Ligi NHL odigral jubilejno 1.400. tekmo.

PITTSBURGH - PHILADELPHIA 1:1
Flyersi so desetič zapored ostali neporaženi in se s točko izenačili z Vancouvrom na vrhu celotne lige. Na 12 od zadnjih 13 tekem nasprotniki Philadelphie niso dosegli več kot dva gola.

NY ISLANDERS - CAROLINA 0:2
V razmaku dveh minut v prvi tretjini sta zadela Vašiček in Hedican. Weekes 28 obramb za drugi zaporedni shutout.

BUFFALO - WASHINGTON 5:2
Capitalsi so povedli, nato pa v drugi tretjini prejeli kar štiri zadetke.

FLORIDA - NY RANGERS 3:3
Rangersi, pri katerih sta zadela tudi Messier in Lindros, so nadomestili zaostanek 3:1.

NASHVILLE - COLUMBUS 4:2
Columbus tudi v 10. tekmi na gostovanju v novi sezoni še ni zmagal.

MINNESOTA - DALLAS 1:3
Starsi so slavili zunaj svoje dvorane prvič po več kot mesecu dni. Najzaslužnejši za zmago je Guerin, ki je dosegel prvi in zadnji zadetek.

ANAHEIM - NEW JERSEY 3:3
V ponovitvi finala Stanleyjevega pokala je točko Mogočnim Račkom dve minuti pred koncem s svojim drugim zadetkom na srečanju zagotovil Fedorov. Devilsi so neporaženi 13. tekem (klubski rekord).

SAN JOSE - CHICAGO 3:2
V drugi tretjini so za Sharkse zadeli Dimitrakos, Ekman in Ehrhoff. Blackhawksi niso zmagali že devet tekem zapored.