Anže Ropret je dosegel drugi zadetek za zmaje. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Zeleno-beli so odlično igrali na Madžarskem, v polfinalu so premagali Gradec s 4:1, v finalu pa pred 2.369 gledalci še gostitelje turnirja. Blestel je vratar Andy Chiodo, ki je bil izbran za najboljšega na turnirju. Marvin Degon je bil najboljši branilec.

V finalu je Sapa povedla v 3. minuti, ko je ob igralcu več zadel ameriški branilec Kevin Wehrs. Dve minuti zatem je izenačil Miha Logar. Olimpija je povedla po pol ure igre, ko je bil natančen Anže Ropret.

V zadnji tretjini so imeli Madžari dva igralca več, v 48. minuti je veliko prednost unovčil Istvan Bartalis. Hunter Bishop je pet minut pred koncem povišal Rok Leber, ki je postavil končni izid dve minuti pred koncem ob "power playu".

Vsekakor odlična popotnica pred začetkom Lige Ebel v petek v Celovcu.