Washington je gostil hokejiste Ottawe in z izidom 1:1 iztržil točko. V domačih vratih je blestel neverjetni Olaf Kolzig, ki je ubranil 47 strelov. Klonil je le 4:23 pred koncem zadnje tretjine, ko ga je premagal Martin Hossa.

TORONTO - BOSTON 2:5
Murray gol in podaja za Kosmatince. Poškodba prvega vratarja Toronta Eda Belfourja se močno pozna, saj je rezervni vratar Trevor Kidd na zadnjih petih tekmah prejel 18 zadetkov. Tokrat je prejel pet zadetkov od 26 strelov.

TAMPA BAY - PHILADELPHIA 5:2
Richards in Stillman gol in dve podaji za Tampo, ki je dobila še četrto medsebojno tekmo v sezoni.

WASHINGTON - OTTAWA 1:1
Izid tekme je pet minut pred koncem zadnje tretjine postavil Hossa (Ottawa) z igralcem več. Pri Capitalsih je blestel Kolzig, ki je ubranil 47 strelov. Na drugi strani je Prušek zaustavil 18 strelov.

MONTREAL - ATLANTA 1:4
Kovalčuk gol in podaja za Thrasherse. Montreal je prvič v sezoni izgubil četrtič zapored.

NEW JERSEY - MINNESOTA 4:4