Moštvo iz Tivolija je v 1. krogu Medarodne lige zabeležilo visoko zmago. Foto: RTV SLO

V Tivoliju se je hrvaški prvak s pomlajenimi, a razigranimi gostitelji uspešno kosal le v prvi tretjini. Zmaje sta v vodstvo z 2:0 povedla Andreja: Hebar in Tavželj, slednji s strelom od daleč v 16. minuti. Napako zeleno-belih minuto zatem je izkoristil nekdanji član kluba iz Tivolija Simon Pirnat in znižal izid. V nadaljevanju je za hiter zadetek (16. sekunda) poskrbel Dejan Žemva, ko je izkoristil podajo Mateja Badiure. Ekipa Ildarja Rahmatuljina je nadaljevala z ostrim tempom in maloštevilno občinstvo navdušila še s tremi zadetki.

Založani so proti madžarskemu klubu po dveh zadetkih Jake Avgustinčiča vodili že s 4:1 v 58. minuti. Ujpest je v zadnjih dveh minutah dosegel prav toliko golov, za kaj več pa jim je zmanjkalo časa.