Jure Sotlar je povedel Jeseničane v vodstvo, a na koncu je led skupaj s soigralci zapustil sklonjene glave. Foto: BoBo

Odločilni zadetek za goste je pol minute pred koncem tekme dosegel Patrick Bona. Železarji, ki so nastopili le s 14 igralci, so sicer povedli v 46. minuti, ko je zadel Jure Sotlar.

Že omenjeni Bona je v 50. minuti izenačil, potem ko je izkoristil številčno premoč ob izključitvi Martina Oražeja. Slednji se je "odkupil" v 56. minuti z golom za 2:1. A veselje domačih je trajalo le minuto, saj je Wacey Rabbit poskrbel za izenačenje.

Ko je že kazalo na podaljšek, je udaril Bona ... Razmerje v strelih je bilo 37:27 za goste.