Hokejisti NY Rangersov so v vsaki naslednji tretjini v okvir vrat poslali manj strelov (11:5, 15:9, 10:8), a vseeno zmagali. Foto: Reuters

Blestel je vratar Henrik Lundqvist, ki je ubranil vseh 36 strelov. Njegovi soigralci v napadu so se razigrali v zadnji tretjini, ko so zabili vse tri gole. Zadeli so Dan Girardi, Chris Kreider, v 58. minuti pa je plošček v prazno mrežo poslal Ryan Callahan.

Trener Rangersov John Tortorella je po tekmi hvalil predvsem svojega vratarja, ki je šestič v končnici zaklenil vrata: "Henrik predstavlja nas. S svojim bojem in nepopustljivostjo kaže, da smo v tem klubu pravi borci."

LOS ANGELES (8) - PHOENIX (3) - 3:0
V odebeljenem tisku je izid v zmagah. Igrajo na štiri zmage po sistemu 2-2-1-1-1.