Drugi poraz v desetih srečanjih so doživeli aktualni prvaki New Jersey Devilsi. Bolj so zadovoljni navijači Buffalo Sabresov, ki so okusili zmago po osmih tekmah.

Tekme 26. decembra:
NY RANGERS - TORONTO * 5:6

* - v podaljšku
Igralci Toronta so v rednem delu sicer zapravili prednost 5:2, a je Sundin v zadnji minuti podaljška poskrbel za veselje gostov. Maple Leafsi že na 15 tekmah v rednem delu niso doživeli poraza, kar je doslej uspelo le Coloradu v sezoni 2000/2001.

OTTAWA - PITTSBURGH 3:3
Pingvini so bili blizu prvi zmagi po 14. novembru, ko so nazadnje slavili. Načrte jim je pet minut pred koncem prekrižal Chara.

CHICAGO - COLUMBUS 1:4
Igralci Columbusa so zabeležili prvo zmago na gostovanjih v letošnji sezoni.

NEW JERSEY - NY ISLANDERS * 3:4
Aktualni prvaki so drugič na zadnjih 10 srečanjih ostali praznih rok. Tekmo je odločil Parrish minuto in 25 sekund pred iztekom podaljška.

DETROIT - MINNESOTA 2:2
Red Wingsi na zadnjih devetih srečanjih v domači dvorani še niso okusili poraza.

DALLAS - NASHVILLE 2:1
Za Dallas sta se med strelce vpisala Morrow in Arnott. Turco: 23 obramb.

CALGARY - VANCOUVER 0:2
Cloutier (31 obramb) je drugič v sezoni ostal nepremagan. Vratar Vancouvra je ubranil tudi kazenski strel Saprikinu.

ATLANTA - TAMPA BAY 3:1
Gostitelji so slavili po zaslugi zadetkov Robitailla, Vigiera in McEacherna.

ST. LOUIS - COLORADO 3:3
Foote je v zadnji tretjini gostom priboril točko. Colorado na zadnjih šestih srečanjih še ni zmagal.

SAN JOSE - LOS ANGELES 5:0
Strelci za San Jose: Marleau in Chechoo po 2, Ekman. Nabokov 25 obramb. Sharksi so v domači dvorani nepremagani deset tekem, kar je nov klubski rekord.

BUFFALO - CAROLINA 3:1
Navijači Buffala so si oddahnili, saj njihovi igralci že osem tekem niso zabeležili zmage.