Justin Williams in Anže Kopitar sta dosegla oba gola za Los Angeles. Foto: Reuters

V vsaki tretjini je bil dosežen po en gol, v prvi je z igralcem več za Anaheim zadel Hampus Lindholm, v drugi je številčno prednost izkoristil Justin Williams in izenačil na 1:1. Tekmo je v 44. minuti odločil Anže Kopitar, ki je pred vrati počakal na podajo Dwighta Kinga (VIDEO je na dnu novice).

To je bila peta pripravljalna tekma Los Angelesa pred novo sezono. Priprave so se začele 15. septembra, ko so Kralji hkrati odigrali dve tekmi proti Phoenixu (ena tekma je bila v Los Angelesu, druga pa v Phoenixu).

Kralji bodo do začetka rednega dela, ki se začne 1. oktobra, odigrali še dve tekmi v Las Vegasu.