Martin Brodeur je svoj prvi gol v Ligi NHL dosegel 17. 4. 1997 proti Montrealu. Foto: Reuters

Kralji so bili večji del tekme dejavnejši (razmerje v strelih 40:21), a je bil v vratu Zvezd izjemno razpoložen Kari Lehtonen. Oba zadetka sta dosegla "ultraveterana". Na začetku zadnje tretjine je mimo Anžeta Kopitarja zadrsal in po izjemnem prodoru zadel 41-letni Jaromir Jagr, le nekaj minut pozneje pa je izid tekme postavil leto mlajši Ray Whitney.

Jagr zabil 677. gol v karieri
"Danes nismo imeli treninga, zato je bil spočit," se je o svojem vratarju šalil Jagr. Legendarni Čeh je zabil svoj 677. zadetek, ki je povsem spremenil potek igre, saj je Kraljem spodrezal krila (ali pa zbil krono z glave).

Sutter: Vrnil se je kot zvezdnik
"Poglejte, Ligo NHL je zapustil kot velezvezdnik in se po treh letih v njo vrnil kot zvezdnik. Res je bila prekinitev kar dolga, a to se v njegovi igri kljub tem letom skoraj ne pozna," pa je povedal trener Los Angelesa Darryl Sutter.

Kopitar: Tekmo bi morali prej odločiti
Anže Kopitar
, ki je na ledu prebil 22 minut (tudi ob obeh golih) in trikrat streljal v okvir vrat, je po porazu razmišljal: "Dosegli so prvi zadetek na tekmi, plošček se je pač tako odbil, a to ne sme biti izgovor. Tekmo bi morali v svojo korist odločiti že veliko prej." Najboljši slovenski hokejist bo v torek skupaj z LA Kingsi in LA Galaxyjem na obisku v Beli hiši pri predsedniku ZDA Baracku Obami.

Brodeur tretjič v karieri dosegel gol
New Jersey je v gosteh premagal Carolino s 4:1. Prvi gol je dosegel legendarni vratar Martin Brodeur. Na začetku tekme je Marek Zidlicky naredil prekršek za izključitev, vratar Caroline Dan Ellis je zapustil vrata, da so njegovi soigralci lahko v napad poslali dodatnega napadalca, med tem je Brodeur ubranil strel Patricka Dwyerja in plošček poslal proti ogradi za svojimi vrati. Plošček je nato prevzel napadalec Caroline Jordan Staal, a je slabo podal proti svojemu soigralcu, plošček se je odbil od ograje in zletel v domača vrata. Ker v hokeju ne poznajo avtogolov, so zadetek pripisali zadnjemu Vragu, ki se ga je dotaknil. Brodeur je tako postal prvi vratar, ki je v Ligi NHL dosegel tri gole.