V Celju so gostje povedli že v 11. sekundi. V nadaljevanju je blestel Davor Rakanović, ki je zadel kar trikrat.
Kitzbühel je začel odlično, že v 4. minuti je bil natančen Henrik Hochfilzer. Dve minuti pred koncem uvodne tretjine je po podaji Andreja Židana izenačil Matevž Erman. Slovenski prvaki so pritisnili v drugi tretjini (streli na vrata 5:20) in dosegli tri gole v devetih minutah, najprej je zadel Marjan Manfreda, nato pa dvakrat še Miha Pesjak. Pomočnik trenerja Anže Terlikar, ki je zaradi številnih poškodb decembra znova v kadru, je v 58. minuti postavil končni izid.
Manj uspeha so imeli na gostovanju Založani, Zell am See je zmagal s 5:0, potem ko je dosegel tri gole med 47. in 49. minuto, kar dva z igralcem manj na ledu.