Takole je v mreži pristal edini plošček. Foto: Reuters

Kojoti v napadu niso igrali pretirano dobro, a jih je reševal fenomenalni Mike Smith, ki je zaustavil vseh 25 strelov. Predatorji so pritisnili posebej v drugi tretjini, ko so dobili 14 od 18 bulijev in si pripravili 24 priložnosti za strel, a je gostujoča obramba vselej vzdržala.

Doan zabil tretjič v letošnji končnici
"Vedeli smo, da bo tekma izjemno fizična, vedeli smo, da nas bodo 'pritisnili', a smo se na to dobro pripravili. Mislim, da smo bili boljši, morda so si pripravili res nekaj lepših priložnosti, a gledano vseh 60 minut smo si zmago nedvomno zaslužili," je bil navdušen Doan, ki je v letošnji končnici zabil tretji zadetek.

Kojoti lovijo sploh prvi konferenčni finale
Peta tekma bo v ponedeljek v Phoenixu, ko bodo imeli Kojoti priložnost, da se prvič v zgodovini kluba prebijejo v konferenčni finale. Tam bi lahko igrali proti LA-ju, ki proti St. Louisu vodi s 3:0.

LOS ANGELES (8) - ST. LOUIS (2) - 3:0
V odebeljenem tisku je izid v zmagah. Igrajo na štiri zmage po sistemu 2-2-1-1-1.