Branilci naslova New Jersey Devilsi so po podaljšku z 2:1 premagali Pittsburgh Penguinse. Njihov niz neporaženosti se je tako podaljšal na 11 tekem.

NEW JERSEY - PITTSBURGH 2:1 (v podaljšku)
Elias 2 gola, vključno z odločilnim v 39. sekundi podaljška. Čeh je povedel Devilse v vodstvo v 4. minuti prve tretjine, izenačil pa je branilec Tarnstrom 27 sekund pred koncem srečanja. Brodeur 18, Fleury 31 obramb.

DALLAS - LOS ANGELES 3:1
100. zmaga trenerja Tippetta v karieri. Gostitelji so zadeli po enkrat v vsaki tretjini.

FLORIDA - ATLANTA 3:6
Thrashersi so dosegli dva zadetka z igralcem več in dva z igralcem manj. Četrtič v zgodovini je Atlanta zmagala tretjič zapored.

BUFFALO - CAROLINA 5:0
Dumont je obranil 35 strelov (29 v zadnjih dveh tretjinah) in drugič v sezoni ostal nepremagan. Carolina je v zadnjih treh tekmah na gostovanju prejela 18 zadetkov.

PHOENIX - SAN JOSE 0:5
Sharksi so zadeli trikrat v prvi in dvakrat v drugi tretjini. Nabokov je obranil 9 strelov, potem pa je moral igro zaradi poškodbe zapustiti. Uspešno ga je zamenjal Toskala, ki je do konca zaustavil vseh 31 strelov.

ANAHEIM - NASHVILLE 3:4 (v podaljšku)
Johnson je izenačil izid 4 minute pred koncem rednega dela, v podaljšku pa je odločil Hartnell.