Ori Ičaki je izkoristil vrzeli v obrambi Cibone, saj je nekdanjemu evropskemu prvaku nasul 17 točk, a to ni bilo dovolj za zmago pivovarjev. Foto: KK Pivovarna Laško

Srečanje so bolje začeli Zagrebčani, ki so vodili skozi celoten prvi polčas, gostitelji pa so jih tik pred odmorom ujeli. V tretji četrtini so znova gostje povedli, a so Laščani vzpostavili ravnotežje in povedli s 60:56.

V zadnjem delu sta tekmo v korist gostov odločila Bennett Davison, ki je 800 gledalcev navduševal z zabijanji, in James Penn, ki je v zadnjih dveh minutah zadel dve trojki.

Pri gostiteljih sta manjkala nosilca igre Robert Troha, ki je že nekaj časa odsoten, na seznamu poškodovanih pa se mu je pred tekmo pridružil tudi prvi organizator igre Damir Milačić. Po novem porazu so se tako varovanci stratega Anteja Perice na dnu lestvice pridružili Heliosu.