Helios je vseskozi lovil Hemofarm, ki je s preudarno igro v sklepnih minutah preprečil preobrat. Foto: RTV SLO
Simon Petrov, Slovan
Simon Petrov je bil nemočen ob premoči Crvene zvezde. Foto: Drago Perko
Blamaža Slovana na Kodeljevu

Domžalčani po 17. porazu v sezoni ostajajo pri dnu lestvice. Gostje iz Vršca so vodili skozi celotno srečanje, a so se slovenski prvaki vrnili v 34. minuti, ko so znižali na dve točki zaostanka (59:61). Vendar so nato srbski košarji naredili niz 11:3 in srečanje je bilo odločeno.

Slovan je bil razbit že po prvi četrtini, ki so jo Beograjčani dobili s 30:21. Pri "zvezdaših" je bil nezaustavljiv Tadija Dragičević, ki je zbral 34 točk. Gostje so dosegli kar 12 trojk, plinarje pa so "nadskakali" s 37:27.