Začetek srečanja na Jazinah ni obetal uspeha Laščanov, saj so gostitelji, ki so nastopili brez Emilia Kovačića, v drugi četrtini vodili že s 33:22. Štajercem je v nadaljevanju uspel delni izid 10:0, s katerim so povedli s 40:36 in prednost zadržali vse do konca. Ljubljančani so bili v srbski prestolnici brez možnosti, gostiteljem, ki na svojem parketu letos še niso izgubili tekme, pa so se v drugem polčasu le enkrat približali na manj kot deset točk zaostanka.

Igralci Slovana so kljub porazu proti Ciboni zapustili dober vtis, saj so se renomiranemu tekmecu upirali do zadnjih sekund. Slovenski predstavniki so se dvakrat približali na pet točk zaostanka (53:48 in 62:57), več pa jim ni uspelo. V moštvu Geoplin Slovana je manjkal organizatorja igre McLintona.

75:68 (19:22, 18:14, 19:13, 19:19)
Rančić 18, Ukić 16; Bader 19. BANJALUČKA PIVARA - ŠIROKI H. 80:88 (17:27, 26:21, 18:15, 19:25) BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA 84:88 (21:19, 16:21, 22:25, 25:23)