Z izjemo uvodnih minut, ko je Srbija povedla s 7:2, so Slovenke vodile vso tekmo. Že v uvodni četrtini so si nabrale dvomestno prednost, ki so jo obdržale do konca polčasa.

V tretji četrtini je naskok narasel na 19 točk, vendar je Srbija odgovorila z delnim izidom 13:0. Kljub temu so Slovenke pred zadnjimi desetimi minutami vodile 66:56.

Prvi koš v zadnji četrtini so dosegle Srbkinje, nato pa so Slovenke odgovorile z delnim izidom 14:2, povedle za 20 in tekma je bila odločena. Zadnjo četrtino je Slovenija, ki je trojke metala 15/28, dobila s 23:9.

S 30 točkami (met 12/18, za tri 6/10) je bila najučinkovitejša Ajša Sivka, ki je zbrala še 12 skokov in sedem podaj za statistični indeks 45. 21 točk je vknjižila Zoja Štirn, po 11 Kim Žibert in Lea Bartelme.