Vladimer Boisa (desno, ki v Beogradu ni igral) in Sašo Ožbolt.

Dvoboj članov elitne Evrolige je prinesel napadalno igro, v kateri so se bolje znašli gostitelji, ki so blesteli predvsem pri metu za tri točke. Izza črte 6,25 so črno-beli zadeli kar 14-krat. Pri slovenskih prvakih, ki so igrali brez Vladimerja Boise, se je poznala utrujenost po gostovanju pri Scavoliniju.

Trener Sašo Filipovski je imel na igrišču vseh 40 minut le Andresa Rodrigueza, ki je znova solidno vodil ekipo v napadu, poleg tega pa je nasprotnikovim branilcem "ukradel" kar devet žog. Pod košem je vrzel ob odsotnosti Boise dobro izkoristil Dragiša Drobnjak (11 točk). Po slabši predstavi v Pesaru je tokrat bolj borbeno nastopil tudi Smiljan Pavič (12 točk).

V drugi nedeljski tekmi je Budučnost v gosteh ugnala Zagreb s 95:94. Najzaslužnejši za zmago Črnogorcev je bil Gavrilo Pajović, ki je v zadnji minuti dosegel 4 točke (vključno z odločilno trojko dobre pol minute pred koncem).

V soboto sta Slovan in Pivovarna Laško dosegla zanesljivi zmagi proti Širokem Hercegtisku oziroma Bosni. Heliosu tudi v desetem
poskusu ni uspelo doseči prve zmage. Premočna je bila Crvena zvezda.