Miha Zupan (Slovan) je proti Ciboni dosegel štiri točke.

Zmaji so vodili večino tekme, gostje iz Vršca so povedli dve minuti pred koncem (57:58), Bocevski je že v naslednjem napadu dosegel trojko. Zadnjih šest točk za Olimpijo je dosegel kapetan Boisa.

Zmaga le še za Laščane
Novo zmago so dosegli tudi Laščani, ki so v Treh lilijah premagali Zagreb s 60:54 in se s tem prebili v zgornji del lestvice.

Geoplin Slovan je po veliki zmagi med tednom nad vodilno Olimpijo tokrat doživel grenko razočaranje, saj je Cibona v svoji dvorani slavila z 90:70. Vse je bilo odločeno že v prvi četrtini, ki so jo gostitelji dobili 34:13.

Blizu prve zmage so bili Domžalčani, ki so igrali v Podgorici. Helios je dolgo narekoval tempo in zadnjih deset minut začel s prednostjo petih točk. Varovanci Zorana Martiča pa so v zadnjo četrtino dobili za deset in slavili 77:72.

V velikem beograjskem derbiju je Partizan v dvorani Pionir povozil Crveno zvezdo, saj so po treh četrtinah vodili že s 25 točkami razlike. Belo-črni so ob koncu slavili za 14.