Najboljši strelec pri domačih je bil Saša Dončič, ki je dosegel 27 točk, na drugi strani je Igor Rakočević prispeval 33 točk. Geoplin Slovan je v Zagrebu dosegel sladko zmago, saj je le za točko (72:71) ugnal Zagreb. Tesno je zmagala tudi Union Olimpija, ki je v Banja Luki z 91:88 ugnala Banjalućko pivaro. Krka bo v nedeljo gostila pri Lovćenu.

Rdeče-beli ves čas boljši nasprotnik
Beograjčani so v Laškem z izjemo začetnih 2:0 vodili od prve do zadnje minute. Po 180 sekundah igre so imeli že 9:2, v 6. minuti so povedli s 16:6, v 15. pa je razlika dosegla že 17 točk (33:16). Tudi v nadaljevanju se Laščanom ni godilo nič bolje, saj so gostje pobegnili na 45:30, po manjši krizi (39:47) pa celo na 64:43. Kljub temu so se domači košarkarji še naprej srčno borili in zaigrali agresivneje v obrambi. To je Laščane pripeljalo do delnega izida 21:2 in znižanja razlike na vsega dve točki (64:66). Toliko je bilo tudi dobre dve minuti pred koncem, ko je Jokič brez potrebe nešportno reagiral in si prislužil tehnično napako. Najboljši posameznik tekme Igor Rakočevič, nad katerim so domači naredili kar 14 osebnih napak, je darilo spremenil v vodstvo s 76:71. Vse upe Laščanov je minuto pred iztekom časa (73:76) pokopal Luka Bogdanovič s trojko.