Dragan Gajič je bil z 8 zadetki najboljši strelec tekme. Foto: Sandi Fišer

V prvem polčasu je bil izid edinkrat izenačen v 11. minuti, ko je Marko Oštir z dvema zaporednima zadetkoma izenačil na 5:5. Odgovoril mu je rekonvalescent Dragan Gajič (v prvem polčasu je dosegel 6 golov, skupno pa 8) in prednost Celja je do odmora le še rasla (21:14).
Celjani so v drugem delu suvereno držali prednost, ob predzadnjem zadetku na tekmi, ki ga je za gostitelje dosegel Momir Rnić, pa so ob njegovem doskoku obnemeli gledalci, saj se je takoj zgrudil in prijel za gleženj, tako da so mu z igrišča pomagali soigralci in fizioterapevt.

V domačem taboru lahko le upajo, da poškodba ni hujša, saj bi bil to nov udarec za že tako oslabljeno ekipo, v kateri so znova manjkali Luka Žvižej, Aleš Pajovič in Edi Kokšarov.